Emkaloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İslam Memiş dolar bozdurmayanlara öyle bir şey dedi ki….. Bu tarihe dikkat!

İslam Memiş dolar bozdurmayanlara öyle bir şey dedi ki….. Bu tarihe dikkat!

Altın ve Para Piyasa Uzmanı İslam Memiş tarafından yeni bir uyarı daha geldi. Doları olup da bozdurmayan vatandaşlar bu haber sonrasında hemen dolar bozdurmaya gidecek. O tarihten önce elinizden çıkarın!! 

admin admin -
85 0

Dolar ve TL kurunda düşüşler yaşanmaya devam ediyor. Yapılmış olan son verilere göre ise doların değeri artış gösterdi. O tarihe kadar vatandaşların dolarlarını elinden çıkarmaları gerekmektedir. Peki hangi tarihe kadar? İşte haberin devam kısmında sizlerle… 

İslam Memiş’ten yeni dolar tahminleri 

Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş son günlerde yaşanan doların TL karşısında değer kaybetmesinin ardından vatandaşlar bu durum karşısında da büyük ilgi duyup yatırımını dolar bazında yapmaya karar verdi. Döviz piyasasında yaşanmış olan bu gelişme sonrasında TL’de değer kazanmaya başladı. Bu sebepten dolayı da Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş doları olan vatandaşların hızlı bir şekilde dolarlarını bozdurmaları gerektiğini belirtti. İslam Memiş vatandaşlara dolar ile ilgili de ciddi tavsiyelerde bulundu. 

İslam Memiş’ten doları olanlara tavsiye 

Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş dolar ve Euro sahibi olan vatandaşlara dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Dolarlarını bozdurarak Türk Lirasına geçmeleri gerektiğini belirtti. İslam Memiş doların değer kaybetmeye başlayacağını ve birikimlerinden zarar etmek istemeyen vatandaşların ise bir an önce bozdurmaları gerektiğini ifade etti. Uyarıları dikkate almayan vatandaşların ise zarar edeceğini önemle vurguladı. Doların bu hafta itibari ile ciddi bir düşüş yaşamaya başladığını belirtti. 

Sosyal medya üzerinde yapılmış olan açıklama sonrasında Türk Lirası dolar karşısında değer kaybetmeye başladı. Bu konu ile ilgili uyarılar da vatandaşa yansıtılmaya başlandı. Tabii ki de bu tür öngörüler tamamen bir varsayım üzerindedir. Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş’in uyarıları da birçok vatandaş tarafından ilgi ile takip edilip uygulanmaktadır. Türk Lirası olarak kalması şu an ki durumlar içerisinde birçok vatandaşın kazançlı çıkmasına sebep olacaktır. Dolar ise şimdilik güncel fiyatı ile 25,24 TL’den satılmaktadır. Eğer sizlerde kazançlı çakmak istiyorsanız İslam Memiş’in yapmış olduğu uyarıları dikkate alınız. 

İlginizi Çekebilir;  ALES'ten 70 puan alanlara sevindirici haber bu üniversiteden geldi!

İlgili Yazılar