Emkaloji

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Tüp kullananlar isyanda! Öyle bir artış yapıldı ki….

Tüp kullananlar isyanda! Öyle bir artış yapıldı ki….

Tüp kullanan vatandaşların dikkatine! Tüp fiyatlarına güncelleme yapıldı. Bu fiyatları duyunca inanamayacaksınız. Peki tüp fiyatları ne oldu?

admin admin -
53 0

Her bir markanın tüp fiyatlarını sizler için araştırdık ve bulduk. Bu fiyatlar karşısında şok olacaksınız. Tüp fiyatlarında yeniden güncellemeler yapıldı. Tüp kullanan vatandaşlar dikkat edin! Bu kadarı da olmaz dedirten fiyatlar haberimizde sizlerle…

Tüp fiyatlarında son durum ne?

Piyasa tarafından alınan yeni kararlara göre tüp fiyatlarında artış yapıldı. Vatandaşlar bu haberi okuduktan sonra çok üzülecek. Tüp fiyatları artık hane içeresinde bulunan insanların ceplerini yakmaya başladı. 2023 yılının gelmesi ile zamlarda ardı ardına kendini göstermeye başladı. Asgari ücretin Ocak zammı sonrasında birçok ürüne ve gıdaya zam yapıldı. Temmuz ayında olacak olan artış ile de vatandaş sevinirken yapılan zam haberleri sonrasında yine aynı durum söz konusu oldu. Artan zamlardan dolayı vatandaş evine alacağı ürünleri nasıl elde edeceğini kara kara düşünmeye başladı. 2023 yılı itibari ile doldurma tüp fiyatlarında da artış yaşandı. Aygaz, İpragaz, Bizimgaz tüp fiyatlarında değişiklik yaparken güncel listeyi de yayınladı.

Güncel tüp fiyat listesi

Evinde tüp kullanan vatandaşlar güncel tüp fiyatlarını yakından takip etmeye başladı. Haziran ayına girdiğimiz anlardan itibaren birçok ürüne ve gıdaya zamlar arka arkaya yapılınca en çok kullanılan tüp fiyatları da merak edilenler listesinde yer aldı. Ev tipi tüp, minik tüpler ve sanayi tipi tüplerde fiyatlar artış gösterdi. İşte güncel tüp fiyatları şu şekilde;

 • 12 kilo Aygaz tüp 375 TL
 • 12 kilo İpragaz ve Bizimgaz tüp fiyatı 355 TL’den satılmaya başlandı.
 • 2 kilo Aygaz tüp 85 TL
 • 2 kilo İpragaz ve Bizimgaz tüp fiyatı 71 TL
 • Aygaz 12 kilo tombul tüp 365 TL
 • İpragaz sanayi tipi 45 kiloluk tüp 1332 TL’den
 • Bizimgaz proptan tüp 45 kiloluğu 1418 TL’den satılmaya başlandı.
İlginizi Çekebilir;  Altın fiyatları rekor kırdı! İslam Memiş’ten güncel altın yorumu: Altın fiyatları ne olacak?

Güncel tüp fiyatları bu şekilde listelendi. Peki sizce bu tüp fiyatları normal mi? Artan fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Yazılar